۲۵ اصل حیاتی موفقیت

مترجم: امیر محمد قدس شریفی

«اگر کسی به هر دلیلی بتواند زندگی فوق العاده ای داشته باشد، حق ندارد آن را تنها برای خود بخواهد.»

«۲۵ اصل حیاتی موفقیت» جک کنفیلد، ۲۵ اصل موثر در موفقیت را برشمرده‌است. در این اثر ابتدا لزوم پذیرش صد درصدی مسئولیت در زندگی و نتایج آن را مرور خواهیدکرد، سپس یاد خواهید گرفت که چطور هدف زندگی، آرزوها و آنچه را که واقعاً می‌خواهید، تبیین کنید. بعد خواهیم دید که چگونه می‌توانید باوری تزلزل ناپذیر نسبت به خودتان و رویاهایتان ایجاد کنید. آن وقت به شما کمک خواهیم کرد که رویایتان را به مجموعه‌ای از هدف‌های عینی و یک نقشه اجرایی برای دستیابی به آنها تبدیل کنید.

تقدیر از کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

  • اصول کنفیلد ساده است، ولی نتیجه ای که بوسیله این اصول شما به آن خواهید رسید فوق العاده خواهد بود. «آنتونی رابینز – کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت»
  • اگر شما بتوانید امسال فقط یک کتاب بخوانید یک دستاورد جدید خواهید داشت. «هاروی ماکی – کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت»
  • وقتی جک کنفیلد می نویسد من گوش می دهم. این بهترین قطعه از نوشته های جک هست و زندگی شما را تخت تأثیر قرار خواهد داد. «بیت ویلیامز – کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت»
  • هر صفحه از این کتاب برای رسیدن به هر آنچه که شما می خواهید مفید است. برای هدایت زندگی خود آماده شوید. من به شخصه نمی توانم ان کتاب را زمین بگذارم. «ماریشا مارتین – کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت»
  • وقت آن است که زندگی را چنانکه می پنداشتید، زندگی کنید. «هنری جیمز – کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت»

مقدمه کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت

کتاب ۲۵ اصل حیاتی موفقیت تنها پر از ایده های خوب نیست. بلکه اصول جاودانه ای را بیان می کند که در طول تاریخ مورد استفاده مردان و زنان موفق بوده است.

بیش از سی سال است که این اصول را بررسی و در زندگی خود به کار بسته ام. موفقیت چشم گیر من در حال حاضر، نتیجه به کار گرفتن روزانه این اصول از سال ۱۹۶۸ یعنی وقتی بود که شروع به یاد گرفتن آنها کردم.

من نویسنده و ویراستار بالغ بر شصت کتاب پرفروش با تیراژ بیش از یک صد میلیون نسخه به چهل و یک زبان زنده دنیا هستمو نامم در کتاب رکوردهای گینس به خاطر حضور ۷ کتاب در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز در تاریخ ۲۴ می ۱۹۹۸ ثبت شده است.

طی ده سال گدشته درآمد خالص سالیانه ام چندین میلیون دلار بوده و در منزلی زیبا در ایالت کالیفرنیا ساکنم. در تمام گفتگوهای تلویزیونی مشهور آمریکا شرکت کرده ام.

ستون ویژه ای در یک هفته نامه دارم که میلیون ها نفر آن را می خوانند. بابت هر سخنرانی ۲۵۰۰۰ دلار می گیرم و طرف مشاوره پانصد شرکت برتر آمریکا هستم.

جوایز حرفه ای و شهروندی متعددی گرفته ام. رابطه بی نظیری با همسرم و فرزندانم دارم و از سلامت، تعادل شادی و آرامش درونی دائم برخوردارم.

نمونه کارهای اخیر